O nás

Vyrábíme okna a dveře z plastu a hliníku s ohledem na design, smyslem pro detail a důrazem na bezpečnost tak, aby byla vždy zajištěna maximální spokojenost klienta. Spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě! Pro zajištění nejvyšší kvality vyrábíme pouze z nejkvalitnějších německých profilů značky Schüco, která dodává profily prémiové kvality do celého světa od roku 1951. Firma vznikla v roce 1993 jakou součást VK Vacovský Group s.r.o. a rychle si získala přízeň klientů v Plzeňském kraji. V roce 2019 firma změnila majitele a přejmenovala se na VK okenní systémy s.r.o a od té doby působí téměř po celé České republice. Díky Vaší přízni neustále rosteme, zlepšujeme výrobu, procesy, přístup a denně držíme krok s nejmodernějšími trendy ve výrobě i designu.

 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Naši nabídku Vám zašleme do 2 pracovních dnů

Pomoc po tornádu od VK okenní!

Pomoc po tornádu od VK okenní!

Společně s našimi hlavními dodavateli jsme se rozhodli podpořit jednu ze zasažených rodin v Mikulčicích, jejichž dům byl fatálně zasažen tornádem. V posledním zářijovém týdnu jsme bezplatně dodali a namontovali nová okna, dveře, žaluzie a parapety. Jsme moc rádi, že jsme mohli ve spolupráci s našimi dodavateli pomoci v těchto těžkých chvílích.

Více
Okenní profil nové generace

Okenní profil nové generace

Vynikající těsnicí vlastnosti bez průvanu, vlhkosti a hluku, a to až na úrovni pasivního domu. Neomezený výběr barev včetně dřevěných dekorů či dokonalého metalického povrchu, na první pohled nerozeznatelného od hliníkového okna.

Více
Otevíráme nový showroom

Otevíráme nový showroom

Adresa: Ul. 5.Května 137, Klatovy - Luby Až nám to bude v rámci protiepidemických opatření umožněno, otevřeme nový showroom v Klatovech-Luby. V showroomu naleznete okna i dveře z plastových i hliníkových profilů, skládací

Více