Hliníková okna

Hliníková okna jsou ideálním řešením pro prosklené fasády nebo zimní zahrady. Hliníková okna jsou lehká, tvarově stabilní a velmi stálá. Pro svoje vynikající statické vlastnosti, atraktivní vzhled, odolnost proti korozi a snadnou údržbu patří mezi velmi oblíbená řešení hlavně při výstavbě celoprosklených fasád, zimních zahrad nebo exponovaných vchodů.

V čem spočívají hlavní výhody hliníkových oken Schüco:

  • maximální konstrukční pevnost, nízká hmotnost
  • odolnost proti mechanickému opotřebení a povětrnostním vlivům
  • vynikající tepelná izolace díky rozšíření izolační zóny s pěnou plněnými izolátory a optimalizovanému středovému těsnění
  • vysoce vyvinutá technika povrchového zpracování dodávající profilům dodatečnou ochranu a atraktivní barevnost
  • možnost recyklace v plné míře a přesného tvarování
  • elegantní a moderní kruhové, trojúhelníkové a zkosené tvary
  • optimální poměr cena/výkon

Vyberte si z následujících typů hliníkových oken. S výběrem vám radi poradíme.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Naši nabídku Vám zašleme do 2 pracovních dnů

Pomoc po tornádu od VK okenní!

Pomoc po tornádu od VK okenní!

Společně s našimi hlavními dodavateli jsme se rozhodli podpořit jednu ze zasažených rodin v Mikulčicích, jejichž dům byl fatálně zasažen tornádem. V posledním zářijovém týdnu jsme bezplatně dodali a namontovali nová okna, dveře, žaluzie a parapety. Jsme moc rádi, že jsme mohli ve spolupráci s našimi dodavateli pomoci v těchto těžkých chvílích.

Více
Okenní profil nové generace

Okenní profil nové generace

Vynikající těsnicí vlastnosti bez průvanu, vlhkosti a hluku, a to až na úrovni pasivního domu. Neomezený výběr barev včetně dřevěných dekorů či dokonalého metalického povrchu, na první pohled nerozeznatelného od hliníkového okna.

Více
Otevíráme nový showroom

Otevíráme nový showroom

Adresa: Ul. 5.Května 137, Klatovy - Luby Až nám to bude v rámci protiepidemických opatření umožněno, otevřeme nový showroom v Klatovech-Luby. V showroomu naleznete okna i dveře z plastových i hliníkových profilů, skládací

Více