Okenní profil nové generace

Okenní profil nové generace

Schüco Living

Vynikající těsnicí vlastnosti bez průvanu, vlhkosti a hluku, a to až na úrovni pasivního domu. Neomezený výběr barev včetně dřevěných dekorů či dokonalého metalického povrchu, na první pohled nerozeznatelného od hliníkového okna. Jen cena zůstává plastová, to je nový systém profilů Schüco LivIng pro plastová okna a dveře s patentovaným použitím těsnění EPDM, díky kterému vytvoříte pohodlný, bezpečný a energeticky efektivní domov. Výrobce u profilu Schüco LivIng jako první na světě použil v rozích svařitelné EPDM těsnění. Toto vůči klimatickým vlivům vysoce odolné těsnění má oproti standardním typům (např. TPV, TPE) těsnění vynikající tvarovou paměť. Kromě dokonalého těsnicího účinku a estetického provedení bez přerušení po celém obvodě, je jeho obrovskou výhodou odolnost vůči UV záření i stabilita v extrémních klimatických podmínkách, pružnost si zachovává při teplotách od mrazivých – 40 do pouštních + 120 °C.

Harmonická souhra s nejrůznějšími tvary a barevnými variacemi propůjčuje každému domovu nezaměnitelný ráz. Vybírat můžete z více jak 170 jednotónových barev, dřevěných dekorů a metalických AutomotiveFinish barev, které uspokojí jakékoliv nároky.

Stavební hloubka: 82 mm
Počet komor:  7
U w (součinitel prostupu tepla)*: Trojsklo – 0,7 W/m 2 K
Těsnění: 3x (dorazové, středové)
Kování: VARIOTEC WK 1
Úspora energie**:  20 – 24 %

 

*U w – součinitel prostupu tepla pro celé okno (čím nižší hodnota, tím méně tepla okno propouští), hodnoty zjištěné měřením
** v porovnání oproti běžným oknům